Víno ze Znovína - vína hrdá na svůj původ
Nabídka vín » Narozeninová kolekce vín

Sauvignon, výběr z hroznů, 2021, polosuché

AkceNovinkaDoporučujeme
Sauvignon, výběr z hroznů, 2021, polosuché
Zb.cukr: 12,8 g/l, Kyseliny: 7,1 g/l, Bezc.extrakt: 25,7 g/l Vin.obec: Petrovice, Vin.trať: Kokusové hory Alkohol: 12,5 %, Objem láhve: 0,75 l
Výrobce ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.
Kód položky 1350
Cena bez DPH 230,00 Kč
DPH 0 %
Cena s DPH 230,00 Kč
ks
  • Podrobný popis
MIMOŘÁDNÁ EDICE VÍN KE 30. NAROZENINÁM ZNOVÍNU ZNOJMO V roce 2022 si ZNOVÍN ZNOJMO připomněl své 30. narozeniny, vinařskou řečí to lze vyjádřit jako již #příjemně nazrálý věk#. Myslíme si, že máme být na co hrdi. Ostatně máme to také ve svém všeříkajícím sloganu # Znovín, vína hrdá na svůj původ. Při této příležitosti si Vám dovolujeme nabídnout několik výjimečných vín z ročníku 2021, která jsou přímo předurčena k oslavám, ale také k delší archivaci na deset, dvacet a možná i třicet let. Připijme si tedy na zdraví tímto vínem již dnes, ale zkuste jej vychutnat po pěti, deseti a možná právě i po třiceti letech.

Užijte si nádherný Sauvignon z mladých vinic na Kokusových horách a potěšte se jeho bohatostí, komplexností a dokonalou harmonií vůní i chutí. Po přivonění zaznamenáte atraktivní tóny po vyzrálém angreštu a planých broskvích. V ústech zaujme příjemnou svěžestí vzletných kyselin vyvážených jemným pohlazením lehkého zbytkového cukru. Oceníte líbivou příchuť po bílém rybízu nebo rynglovém kompotu. S tímto Sauvignonem prožijete krásné chvíle pohody dnes i za několik let, jistě bude příjemně nazrávat.


Získaná ocenění

Zlatá medaile na #GRAND PRIX VINEX 2022#
Stříbrná medaile na #PORTUGAL WINE TROPHY 2022# Madeira, Portugalsko
Stříbrná medaile na #PRAGUE WINE TROPHY 2022#, ČR
Zlatá medaile na #KRÁL VÍN ČESKÉ REPUBLIKY 2022#